Havas Türkiye’ye yeni CCO

Ergin Binyıldız'ın ayrılığının ardından ajansta CCO olarak görev alacak isim belli oldu.

12.10.2022 - 15:03 | MediaCat

Havas Creative Group'a yeni CCO

Havas Türkiye’nin yeni CCO’su belli oldu. Görevi 2018’den bu yana sürdüren Ergin Binyıldız’ın ayrılığının ardından boşalan pozisyona Volkan Dalkılıç atandı.

20 yıla yaklaşan reklamcılık kariyerine Markom/Leo Burnett’te başlayan Volkan Dalkılıç; sırasıyla Grey İstanbul, MullenLowe, 4129Grey gibi ajanslarda ulusal ve uluslararası kampanyaları yönetti. Dalkılıç, 2020’nin başından bu yana Havas İstanbul’un yönetici kreatif direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Volkan Dalkılıç yeni göreviyle ilgili düşüncelerini, “Şimdiye kadar insanların mutluluğunun başarının ön koşulu olduğunu düşünerek çalıştık ve övündüğümüz bir ajans olmayı başardık. Bundan sonra da bu kültürü yaşatmaya devam edeceğiz” sözleriyle ifade etti.

Volkan Dalkılıç’ın Havas Creative Group’un ülke yönetim kuruluna da dahil olacağını belirten Havas Turkey Creative Group CEO’su Serhat Akkılıç, “Volkan, Havas’ın özellikle son iki yılda Türkiye’deki başarılı kreatif operasyonunun arkasındaki kilit isimlerden biriydi. Şimdi kreatifin kaptan köşkünde ve biz bu değişiklikle grubun yaratıcı alandaki iddiasını daha da artırarak devam ettireceğiz” dedi.

Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim ise atamayı, “Havas geçtiğimiz 5 sene içerisinde çok önemli adımlar atarak büyük bir değişimi gerçekleştirdi. Ergin’e bugüne kadar ajansa kattıkları için tekrar teşekkür ederken, bu güzel hikâyenin yeni sayfalarını uzun zamandır bu süreci birlikte yürüttüğümüz Volkan ile yazacak olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyız” sözleriyle değerlendirdi.

Havas İstanbul Genel Müdürü Ceren Çubukçu da gelişmeye ilişkin, “Son beş senemiz hayal ettiklerimizin kanatlanmasını birlikte keyifle izleyerek geçti… Birbirimizi güzel tamamlayan bir ekip olduk hep. 2018’de Ergin’in yaratıcı liderliği ile başlayan yeni Havas yolculuğuna 2,5 sene önce Volkan’ın da dahil olması ile daha da hızlandık. Yaptığımızın işin natürü gereği her gün değişiyoruz, yenileniyoruz ve yeni hayallerin eklenmesi hep heyecan verici. Bugün aynı heyecan ve yeni hayaller ile yola devam” ifadelerini kullandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.