Brand Week Istanbul’un programı açıklandı

10. yaşını kutlayan Brand Week Istanbul kesinleşen programıyla karşınızda.

12.10.2022 - 14:19 | MediaCat

Brand Week Istanbul'un programı açıklandı

EMEA bölgesinin en büyük markalar ve iş dünyası buluşması Brand Week Istanbul’un bu yılki programı belli oldu. Bu sene 10’uncu yaşını kutlayan Brand Week Istanbul, “Time To Reset” temasıyla kreatif endüstri temsilcileri ve markalar dünyasını bir kez daha Zorlu PSM’de bir araya getirecek.

Dün Bloomberg HT’nin yayınına konuk olan MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, etkinliğin bu yılki teması ve programının detaylarını paylaştı.

Brand Week Istanbul, hem gündemi şekillendiren hem de geleceği belirleyen konu ve konuşmacılarının yanı sıra Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar, Brand Academy Sertifika Programı, Creators Academy Sertifika Programı, Next Academy Sertifika Programı, Marka İkonları Yürüyüşü, Portfolyo Buluşmaları ve özel networking toplantıları gibi birçok farklı etkinlikle ve 10’uncu yıla özel farklı sürprizlerle beş ayrı sahnede izleyicisi ile buluşacak.

9-10-11 Kasım tarihlerinde sunumlar, paneller, araştırma çıktıları ve tartışmalarla dünyanın farklı yerlerinden gelen yaratıcı liderleri ağırlayacak olan etkinliğin programı bu yıl da dopdolu.

9 Kasım

Brand Week Istanbul, 9 Kasım’da Vala Afshar’ın web 3.0’ın dijital pazarlamanın geleceğine etkisi üzerine yapacağı sunumla başlayacak. Prof. Ufuk Akçiğit ve Faruk Eczacıbaşı yetenek politikalarını ve beyin göçünü ele alırken, kent yaşamı ve mimari arasındaki ilişkiyi İlber Ortaylı ve Mert Boysanoğlu tartışacak. Naoki Tanaka iletişimin geleceğinde yeni teknolojilerin oynadığı rolü interaktif bir sunum ile açıklarken, Hande Çilingir yazılımın geleceğini ve unicorn olma macerasını izleyiciyle paylaşacak. Davranış bilimindeki yeni içgörüleri Tara Austin, hikâye anlatıcılığı ve müzik arasındaki ilişkiyi birçok Hollywood filmine bestelediği müziklerle tanınan Pınar Toprak anlatacak. Cenk Sidar, Rahul Titus, Pınar Deniz, Lucila Zambrona, Andy Nairn da 9 Kasım’da sahne alacak isimler arasında.

Aynı zamanda Türkiye’nin siyasi ve sosyolojik panoraması, Her Seçim Bir Başlangıçtır başlığı altında Necati Özkan, Ruşen Çakır, Levent Gültekin, İsmail Saymaz, Hacer Foggo, Sidar Gedik, Faruk Acar, Prof. Özer Sencar ve Prof. Dr. Yasemin Giritli gibi araştırmacı ve gazetecilerle yine 9 Kasım’da masaya yatırılacak.

10 Kasım

10 Kasım’da yaratıcılık, dijital trendler, bilimin geleceği gibi konular farklı disiplinlerden uzmanlarla detaylandırılacak. “Neyi Ne Kadar Değiştirebiliriz?” başlıklı konuşmasıyla Serdar Erener, spor kültürünün geleceğini ele alacak sohbetiyle Şenol Güneş ve Ahmet Gülüm, bilimi ve biliminsanlarını değişen trendlerin etkisiyle tartışacak olan Mete Atatüre, Türkiye’nin son 10 yılını ve yakın geleceğini araştırma çıktılarıyla masaya yatıracak olan Bekir Ağırdır da 10 Kasım’da izleyiciyle buluşacak.

Engin Akyürek, Nels Abbey, Harun Tekin, Kev Chesters, Sertab Erener, Prof. Oğuz Babüroğlu, Marian Salzman, Prof. John List de 10 Kasım’da Brand Week Istanbul sahnesinde yer alacak diğer isimler.

10 Kasım’da spor iletişimi ve markalar dünyası arasındaki ilişki de bir dizi panelle detaylandırılacak. “Cumhuriyetin Yeni Yüzyılında Ülke Sporu” başlıklı bir tam gün boyunca sürecek kurguda; Saba Tümer, Müjde Mısırlı, Eren Yazıcıoğlu, Yeliz Karakaya gibi isimler sahnede olacak.

11 Kasım

11 Kasım’da Slumdog Millionaire kitabının yazarı ve Hindistan’ın Eski Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Vikas Swarup’un yanı sıra, 5G’nin birey ve toplum üzerindeki etkisini tartışacak konuşmasıyla teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu, yaşamdaşlık kültürünün mimarı beyin cerrahı Prof. Dr. Türker Kılıç, enflasyon dönemlerinde pazarlama iletişimini ele alacak olan Levent Erden, şair Murathan Mungan, oyuncu Seda Bakan, MullenLowe CCO’su Jose Miguel Sokoloff gibi isimler Brand Week Istanbul sahnesinde olacak.

Yine 11 Kasım’da bir tam gün boyunca influencer ekonomisi ve yeni medyanın geleceği Tolga Akış, Çağrı Küpeli, Merve İşler gibi isimlerin katılacağı paneller serisinde “Time to Influence” sahnesinde tartışılacak.

İyileşmeye dair her şey üç gün boyunca Time to Heal sahnesinde

Bu sahnelerin ve konuşmacıların yanı sıra; iyileştirmeye dair tüm metotlar 9-10-11 Kasım tarihlerinde üç gün boyunca “Time to Heal” sahnesinde izleyiciye aktarılacak. Pharmatopia Eczacılar Projesi kapsamında, sağlığa ilişkin tüm yenilikçi metotları eczacı Adile Özdağ ve öğretmen Dilek Livaneli gibi isimler paylaşacak.

Etkinliğe ilişkin daha detaylı bilgi için brandweekistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.