Havas Creative Group’a yeni kreatif direkör

Yavuzhan Gel kariyerine Havas Creative Group'ta devam edecek.

02.02.2018 - 10:18 | Sencer Uçar

Havas Creative Group'a yeni kreatif direkör

Tüm yaratıcı ajansları tek bir grup çatısı ve ortak bir üst yönetim altında toplayarak 2018’i yeni yapılanması ile karşılayan Havas Creative Group Türkiye, ekibine Yavuzhan Gel’i dahil etmenin sevincini yaşıyor. Havas Creative Group Türkiye’de kreatif direktör olarak görev alacak olan Yavuzhan Gel, grubun CCO’su Ergin Binyıldız ile koordineli çalışarak Havas Creative Group Türkiye’nin yaratıcı çıtasını daha da yükseltmesine yardımcı olacak.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamasının ardından Galatasaray Üniversitesi’nde iletişim stratejileri ve halkla İlişkiler üzerine yüksek lisans eğitimi alan Yavuzhan Gel, kariyeri boyunca McCann, Ogilvy, Leo Burnett, FCB ve Happy People Project gibi ajanslarda global ve yerel bir çok reklamverene hizmet verdi. Son beş senedir farklı büyüklüklerdeki yaratıcı ekipleri yönetmekte olan Gel; Eurobest, Epica, Golden Drum, Effie ve Kristal Elma gibi birçok organizasyonda 40’tan fazla ödüle layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.