Hayaller vs hayatlar

Garanti Emeklilik'ten toz pembe gözlükleri tarihe karıştıran yeni reklam kampanyası.

02.02.2018 - 09:32 | Gönül Hadımlı

Hayaller vs hayatlar

İş görüşmelerinde en sık karşılaşılan sorulardan biridir “10 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?”. Siz kendinizi 10 yıl sonra dolgun bir maaşla istediğiniz pozisyonda çalışırken ya da ruh eşinizin elinden tutmuş Mars’a bilet alırken görüyor olabilirsiniz. Ama gerçekler hayallerdeki kadar toz pembe değil, yeşil. Evet, yeşil.

İşte Garanti Emeklilik, Punch imzalı yeni reklam kampanyasıyla bizi Pınar ve Murat’ın hayatlarına ve hayallerine götürüyor. 10 yıl sonra kendisini yönetici pozisyonunda ve ondan bir 10 yıl sonra da beyaz atlı prensiyle ülke ülke gezerken gören Pınar ile Ege’de bahçeli, müstakil bir ev hayal eden Murat’ın hayalleri birikim yapmadıklarını fark etmeleriyle suya düşüyor. Garanti Emeklilik ise bu hayalleri gerçekleştirmesi için gençlere basit bir yol öneriyor ve “Gel, yeşilini birlikte tamamlayalım” diyor.

Bireylere emekliliğin hayatın uzun bir parçası olduğunu hatırlatmak ve emeklilik hayallerinin kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini anlatmak için filmciliğin hayal dünyası olan yeşili kullandıklarını söylüyor Punch ekibi. Yeşilin hayal ile gerçek arasındaki farkı betimlediğini belirten ekip, Garanti Emeklilik’in renginin yeşil olmasının da hikâyeye ayrı bir anlam kattığını ekliyor.

Kampanya yıl boyunca yeni reklam filmleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam edecek.

KÜNYE

  • Reklamveren: Garanti Emeklilik ve Hayat
  • Reklamveren Temsilcileri: Aylin Eşkinat, Cantuğ Özkızılkaya, Burcu Şen
  • Reklam Ajansı: Punch
  • Yaratıcı Ekip: Ali Musa Paça, Mert Şentürk, Koray Öztürk, Aslı Filis, Mehmet Güven
  • Yönetmen: Dual
  • Prodüksiyon Şirketi: Kozmik Film
  • Post Prodüksiyon: Anima İstanbul

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.