Hasbro’dan gerçek boyutlu Monopoly

Hasbro, Monopoly tutkunları için Londra'da gerçek boyutlu bir oyun deneyimi tasarlıyor.

17.05.2021 - 14:54 | Simge Şenses

Hasbro'dan gerçek boyutlu Monopoly

Oyun ve oyuncak markası Hasbro, en popüler oyunlarından Monopoly’i gerçek boyutlu ve fiziksel katılımlı bir deneyime dönüştürmeye hazırlanıyor.

Londra’da konumlanacak olan Monopoly merkezinde oyuncular, oyunu takımlar halinde dev bir Monopoly tahtası üzerinde oynayacak. Dört takıma bölünmüş 8 ila 24 kişi, oyunun mülkler, kamu hizmeti şirketleri, istasyonlar, hapishane, ücretsiz otopark gibi durakları da içeren dev bir versiyonunda yol alacak. Her mülkün arkasında ekiplerin birbirlerine o mülkün sahipliği için meydan okumak üzere girecekleri bir oda olacak. Kimi zihinsel kimiyse fiziksel meydan okumalarda başarılı olan taraflar mülklerin de sahibi olacak.

Hasbro, kendi internet sitesinde Monopoly tutkunlarını yeni oyun deneyimine şu sözlerle davet ediyor: “Monopoly Lifesized, 15m x 15m gerçek boyutlu bir Monopoly tahtasında oynanan, dünyanın en sevilen aile oyununun ayaklarınızın üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir versiyonu. Mayfair’de bir soygun düzenlemeye çalışmanın, Londra’nın ikonik binalarından bazılarını inşa etmek için bir saate karşı yarışmanın, şaşırtıcı bir cinayet gizemini çözmenin veya şifre kırıcıların dünyasına adım atmanın heyecanını yaşayın. Meydan okumayı kazanın. Mülkü satın alın. Hepsine sahip olun.”

Klasik, Bankacılık, Şehir (Londra odaklı) ve çocuklara özel olmak üzere dört farklı oyun türüne yer verecek olan ve şimdiden rezervasyonları kabul etmeye başlayan merkez 14 Ağustos’ta halka açılacak.

Kaynak: timeout.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.