MediaCat

Bir devrin sonu

Harvey Nichols ve adam&eveDDB’nin 17 yıllık ilişkisine nokta konuldu.

Bir devrin sonu

Harvey Nichols ve adam&eveDDB birbirinden ayrı düşünülemeyen bir ikili olabilir ancak 2001 yılından bu yana el ele yürüyen ve müşteri-ajans ilişkisiyle herkesi imrendiren birliktelik sona erdi. Marka bundan böyle kreatif çalışmalarında TBWA\London ile birlikte.

Değişikliğin ardındaki isimlerden biri, Harvey Nichols’ın yeni pazarlama direktörü Deborah Bee. Zira TBWA\London, Bee’nin eski markası Harrods’ta birlikte çalıştığı ajanslardan biri. Bee’nin değişikliğe dair açıklaması ise şöyle: “Tecrübelerime göre TBWA\London her zaman hayli etkili ve yaratıcı çalışmalar ortaya koyan bir ajans. Ajansın, değişen yönetim kadrosuyla sıfırlanmış bir enerji yaydığı bugünlerde, onlara Harvey Nichols ile çalışma imkânı vermek karşı koyulamazdı.”

Bazı haberler ikili arasındaki ilişkinin bir telefon görüşmesiyle sona erdiğini söylese de, marka tarafından yapılan açıklama, Bee’nin ajansla bir dizi yüz yüze görüşmenin ardından noktayı koyduğunu belirtiyor.

Şaşırtan bu ayrılığın yıllara yayılan ve Grand Prix’lerle karşılık bulan başarılı işlerinden bazılarını hatırlayalım.

Love Thyself (2012)

Lezbiyen mi yoksa narsist bir öpücük mü? U.K. Advertising Standards Authority’nin onlarca şikâyet aldığı reklam, Harvey Nichols Beauty Bazaar için hazırlanmıştı.

Bir devrin sonu

Bir devrin sonu

Bir devrin sonu

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.