MediaCat

Gözden kaçan sürprizler

Roger Federer ve Marco Odermatt, Sunrise’ın farkındalık kampanyası için kamera karşısında.

Her an her yerde hayatımızın ayrılmaz parçası olan akıllı telefonlar bizi sayısız dünyaya bağlar ama etrafımızda olan bitenden koparma olasılığını da barındırır. Hayatın karşımıza çıkardığı sürprizleri kaçırmamak için ekranla kurduğumuz ilişkide abartıdan kaçınmak gerekebilir.

İsviçreli telekomünikasyon şirketi Sunrise, mobil ekran kullanımı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla yayınladığı reklam filminde iki ünlü ismi, tenis efsanesi Roger Federer ve kayak yarışçısı Marco Odermatt’ı ağırlıyor. Genç kadın ekrandan gözünü ayırmaksızın bindiği asansörde iki ünlü isme tesadüfen denk gelse de tanışma fırsatını kaçırdığını çok geç fark edebiliyor.

Yaratıcı süreçleri Thjnk imzası taşıyan filmin yönetmen koltuğunda Martin Werner oturuyor.

Sunrise CEO’su André Krause, kampanyayı, “Günümüzde mobil telefonlar hayatın vazgeçilmez bir parçası ama kendimizi dijital dünyaya kaptırıp etrafımızdaki dünyayı kaçırma riski de var. Bu bizi elçilerimiz Roger Federer ve Marco Odermatt ile bu reklamı çekmeye yönlendirdi. Hayatın sürprizlerle dolu olabileceğini büyüleyici bir şekilde göstermek istiyoruz” sözleriyle değerlendiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.