Google’da üst düzey ayrılık

Google Türkiye Pazarlama Direktörü görevinden ayrılıyor.

23.09.2013 - 10:32 | MediaCat

Google’da Türkiye Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan ve dönem içinde Yunanistan, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinin de sorumluluklarını alan Mustafa İçil altı yıldan uzun süren serüvenini Eylül ayı sonunda noktalıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan İçil, “Tüm bu bölgelerde hayata geçirdiğimiz gurur verici, inovatif, ödüllü projeler ve güzel anılarla dolu bir sayfayı geride bırakıp, uzun zamandır planlarımda olan yeni girişimlere yöneliyorum. Google gibi güçlü bir markadan ve bu önemli pozisyondan ayrılma kararını vermek ne kadar zor olsa da; Mark Twain’in dediği gibi, ‘ Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn’t do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover ‘ Benim için de yeni alanlara açılma zamanı” diyor.

20 yıllık deneyimini stratejik pazarlama ve marka yönetimi üzerine yapacağını açıklayan Mustafa İçil seminer, eğitim, danışmanlık çalışmalarına ve kariyer koçluğuna odaklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.