MediaCat

Gökhan Öğüt’ün yeni adresi belli oldu

Öğüt, kariyerini Malezya’da sürdürecek.

Gökhan Öğüt’ün yeni adresi belli oldu

Telekom sektörünün deneyimli ismi Gökhan Öğüt, kariyerini Malezya’da sürdürme kararı aldı. Öğüt, Malezya’nın en büyük iletişim servis sağlayıcısı Maxis’te operasyonlardan sorumlu başkan (COO) olarak atandı.

Gökhan Öğüt, Maxis bünyesindeki yeni görevinde firmanın günlük operasyonlarının yönetiminden sorumlu olmasının yanı sıra dönüşüm dönemindeki firmaya liderlik alanındaki deneyimlerini aktaracak.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde alan Öğüt, Chicago Illinois Üniversitesi’nde işletme üzerine yüksek lisansını tamamlamasının ardından kariyerine 1995 yılında ABD’de Procter & Gamble’da başladı. Procter & Gamble’da 2001 yılına kadar marka yönetimi alanında önemli görevler üstlenen Öğüt, 2001 – 2008 yılları arasında Danone Grubu bünyesinde Türkiye ve Fransa genel merkez ofislerinde çeşitli yerel ve global görevler üstlendi. Ekim 2009’da Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevine başlayan Öğüt, 2011 yılı itibarıyla Vodafone Türkiye Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Ekim 2013’te Vodafone Türkiye CEO’su olarak atanan Öğüt, görevini Ekim 2016’ya kadar sürdürdü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.