Global ICCO PR Awards 2016 başvuruları bekliyor

Etkinlik başvuruları 20 Ekim 2016 tarihine kadar kabul edecek.

30.09.2016 - 08:50 | MediaCat

Global ICCO PR Awards başvuruları bekliyor

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) Türkiye temsilciliğini yürüttüğü Uluslararası İletişim Danışmanları Organizasyonu Birliği (ICCO) tarafından 2015 yılından bu yana düzenlenen ve halkla ilişkiler sektörünün en başarılı projelerini ödüllendirmeyi hedefleyen Global ICCO PR Awards, 2016 yılı için başvuruları kabul etmeye başladı.

ICCO tarafından 48 ülkeyi temsil eden halkla ilişkiler derneklerinin katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte jüri başkanlığını Omnicom Halkla İlişkiler Grubu, Uluslararası Büyüme ve Kalkınma Başkanı David Gallagher ve Halkla İlişkiler Konseyi Başkanı Renee Wilson üstleniyor. 17 Kasım 2016’da kısa listeye kalan işlerin açıklanacağı yarışmanın kazananları 1 Aralık 2016 tarihinde Londra’da düzenlenecek bir törenle ödüllerine kavuşacak.

20 Ekim 2016 tarihine kadar başvuruları kabul eden Global ICCO PR Awards hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.