Gliss’in marka elçisi Selma Ergeç

Gliss, Serum Deep Repair serisini tanıttı.

06.02.2019 - 11:08 | MediaCat

Gliss'in marka elçisi Selma Ergeç

Schwarzkopf’un saç bakım markası Gliss, Serum Deep Repair serisini marka elçisi Selam Ergeç’in katılımıyla gerçekleştirdiği basın toplantısıyla tanıttı.

Lansmanda konuşan Selma Ergeç, “Hayatta hepimizin hedefleri var ve çoğu hedefimizin gerçekleşmesi zaman alıyor. Örneğin benim için yeni bir dizi çalışması üç ay ya da sinema projesi bir yıl…Tüm bu koşuşturma içerisinde ben, saçlarımı değiştiren bir ürünle tanıştım ve saçlarımı ona emanet ettim. Gliss Serum Deep Repair’in keratin serum ve amino asit içeren yoğun serum bakımıyla sadece beş kullanımda tamamen onarılmış saçlara kavuştum.” dedi.

Basın toplantısında daha güçlü, canlı ve yumuşacık saçlara kavuşmak isteyen tüm kadınlara bu ürünü anlatma şansına sahip olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Ergeç, “Eminim ki Gliss ve ben, yeni kampanyamızla milyonlarca kadına dokunarak, hayatlarında güçlü bir fark yaratacağız” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.