Netmarble’da üst düzey atama

Netmarble EMEA Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

06.02.2019 - 12:00 | MediaCat

Netmarble'da üst düzey atama

Güney Kore menşeli oyun şirketi Netmarble’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Netmarble Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Genel Müdürü Aras Şenyüz oldu.

Yeni görevine atanmadan önce Kasım 2017’den bu yana Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almakta olan Aras Şenyüz, lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Kariyerine L’Oréal bünyesinde marka müdürü olarak başlayan Şenyüz, sırasıyla Unilever’de marka müdürlüğü, De’Longhi’de satış ve pazarlama müdürlüğü, Vodafone’da pazarlama direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Şenyüz, atamasını değerlendirdiği sözlerinde dünyada ve ülkemizde hızla büyüyen dijital oyun ve espor alanında daha fazla çalışacaklarının altını çizerek, “Ülkemizin dijital oyun sektöründe büyük potansiyeli var. Türkiye’yi bu alanda söz sahibi yapmak üzere tüm paydaşlarımızla, sponsor şirketlerle, espor kulüplerimizle, oyuncularımızla, oyun geliştirici şirketlerle daha çok çalışacağız. Üreteceğimiz yeni projelerle Netmarble’ı Türkiye ve Ortadoğu’nun bir numaralı  dijital oyun firması yaptık, şimdi amacımız yeni yatırım projelerimizle ülkemizden çıkacak bir sonraki büyük oyun yatırımını bulmak.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.