Girişim ekosistemine taze kan: hiWorld

hiVC, hiBoost, Startup Borsa ve helo!'yu tek çatıda birleştiren hiWorld, girişimleri uçtan uca destekleyecek.

09.02.2022 - 14:16 | Simge Şenses

Girişim ekosistemine taze kan: HiWorld

Girişimcilerin ihtiyaç duyabileceği bileşenleri bir araya getirerek girişim ekosisteminde yüksek etki ve değer yaratmak amacıyla sektörün deneyimli isimleri tarafından kurulan High Impact World – hiWorld dün metaverse’te başlayıp Zoom’da devam eden bir basın toplantısıyla lanse edildi.

Yatırımcıları arasında Gedik Yatırım, Inveo Yatırım Holding, Boğaziçi Ventures’ın yanı sıra Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Ömer Yücel, Farmavita İlaç’ın Kurucusu İzzet Halyo, Figopara Kurucu Ortağı Koray Bahar, Figopara & Trendbox Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bilgen, helo! Kurucu Ortağı ve CEO’su Orhan Bayram, hiVC CEO’su Bora Şahinoğlu, Magna Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akar, TheLifeco Kurucusu Ersin Refik Pamuksüzer, Turkish Yatırım Genel Müdürü Tevfik Metin Ayışık, Thread and Motion CFO’su Haluk Nişli ve deneyimli girişimci & melek yatırımcı Alican Kaya’nın bulunduğu hiWorld, erken aşama girişimlere odaklanarak girişimcilere sermaye, bilgi ve tecrübe aktarımı gerçekleştirecek.

hiWorld, hiVC, hiBoost, Startup Borsa ve helo! adlı dört yapının birleşiminden meydana geliyor. hiVC girişimlerin iş modellerini geliştirip küresel başarılarını artırmak üzere değer yaratan bir girişim sermayesi yatırım ortaklığı olarak konumlanırken, hiBoost’ta henüz yatırıma hazır olmayan ama globalde başarı potansiyeli olan iş modellerine ve ekiplere destek veriliyor. Startup Borsa “girişimci ile yatırımcının dijitaldeki buluşma noktası” olarak tanımlanırken, helo! ise girişimcilik dünyasının tüm paydaşlarına yönelik tekrarlanabilir süreçler sağlayan bir girişimcilik platformu olarak hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.