Giphy sponsorlu GIF denemelerine başlayacak

GIF arama motorundan yeni bir hamle.

01.08.2017 - 10:46 | Sencer Uçar

Giphy sponsorlu GIF denemelerine başlayacak

Uygulamalar, entegrasyonlar ve web siteleri aracılığı ile günlük kullanıcı sayısı 200 milyona ulaşan popüler GIF arama motoru Giphy, entegre olduğu uygulamalar aracılığı ile sponsorlu GIF’leri denemeye başlayacak.

Sponsorlu GIF’lere birçok yoldan ulaşım sağlanabilecek.  Örneğin, “pazartesi” ya da “sabah” kelimeleri ile arama yapan bir kullanıcının karşısına Starbucks GIF’i gelebilecek. Giphy’nin içeriklerinin önemli bir kısmının televizyon programları ve filmlerden oluştuğu düşünüldüğünde, markalar, halihazırdaki içeriklerini insanların mesajlarına ulaştırma fırsatına da sahip olabilecekler. Örneğin, ilgili bir arama yapıldığında kullanıcıların karşısına popüler bir dizinin yeni sezon tanıtımı gelebilecek; bir içecek markasının devam etmekte olan reklam kampanyasından kesitler ile karşılaşılabilecek.

Giphy, bir yıldan fazla bir süredir Giphy Studios aracılığı ile kreatif çalışmalar yürütüyor. Sadece orijinal GIF’ler üretmekle kalmayan Giphy, sanatçılara ve markalara web sitesi üzerinde kendi profillerini oluşturma fırsatı da tanıyor.
Giphy’nin sponsorlu GIF’leri ne zaman yayınlamaya başlayacağına ya da ilk olarak hangi platformlarda deneneceğine dair bir bilgi bulunmuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.