Generali Sigorta’da üst düzey atama

Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

28.05.2019 - 13:52 | MediaCat

Generali Sigorta’da üst düzey atama

Generali Sigorta’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, şirket bünyesine 2017 yılında katılan Kerem Ölmez getirildi. Şirketin kârlılık ve optimizasyon hedefiyle başlattığı dijital dönüşümün mimarları arasında yer alan Ölmez, yeni görevinde pazarlama, iletişim, dijital, direkt kanal, CRM, müşteri ve dağıtım kanalları deneyimi departmanlarının yönetiminden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından Yeditepe Üniversitesi’nde MBA ile yüksek lisans eğitimi alan Ölmez, kariyerine 2007 yılında Ak Sigorta Satış ve Pazarlama Departmanı’nda adım attı. 2011 – 2013 yıllarında Unico Sigorta Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama Departmanlarında görev almasının ardından 2013 – 2017 yılları arasında AIG Sigorta Pazarlama Müdürü olarak görev alan Ölmez, Mayıs 2017 itibarıyla Generali Sigorta Pazarlama Direktörü olarak Generali ailesine katıldı. Ölmez, yeni görevinden önce Aralık 2017’den bu yana Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.