Cannes Lions Yılın Medya Kişisi’ni seçti

Festival yönetimi 2019 yılının "medya kişisi"ni açıkladı.

28.05.2019 - 13:49 | Arzu Nilay Kocasu

Cannes Lions Yılın Medya Kişisi'ni seçti

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali Yönetimi bugün paylaştığı bir duyuruyla 2019 yılının medya kişisinin Jeffrey Katzenberg olduğunu açıkladı.

WndrCo. çatısı altında hayat bulan medya platformu Quibi’nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Jeffrey Katzenberg, ayrıca, tüketici teknolojisi pazarında faaliyet gösteren işletmelere yatırım yapan; bu işletmeleri satın alan, geliştiren ve yöneten WndrCo. şirketinin de kurucu ortağı ve yönetici ortağı konumunda bulunuyor.

Cannes Lions CEO’su Philip Thomas bu yılki seçimlerini şu sözlerle açıkladı: “Jeffrey Katzenberg, Yılın Medya Kişisi ödülünün temsil ettiği her şeyi karşılayan bir isim. Sınır tanımayan yaratıcı liderliği ve vizyonuyla eğlence, medya ve teknoloji dünyasında faaliyet gösteren yüksek profilli işletmelerin dönüşmesine ve çığır açan başarılar elde etmesine öncülük etti. İçgörü ve ilhamını geçtiğimiz yıllarda başarıyla Cannes Lions sahnesine taşıyan Katzenberg, festivalin iyi bir dostu. Kendisine bu prestijli ödülü sunmak büyük bir onur.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.