MediaCat

Gençlik Dağı’nda sıradan bir gün

Evian’dan yeni marka platformu için eğlenceli bir davet.

İletişim çalışmalarında uzun yıllardır bebeklere yer veren Fransız su markası Evian, yeni kampanyasında bu kez gençliğe odaklanıyor ve herkesi yeni marka platformu The Mountain of Youth’u (Gençlik Dağı) keşfe çağırıyor.

Kaynağını Fransız Alplerinden alan markanın BETC Paris imzalı kampanyasında markanın Live Young (Genç Yaşa) imzası yeniden hayat buluyor ve Gençlik Pınarı, Gençlik Dağı’na dönüşüyor. Dua Lipa, Billie Eilish ve Rosalina gibi isimlerin müzik videolarının yanı sıra adidas, Stella Artois, Opel Corsa ve Samsung gibi markaların reklam filmleriyle tanınan Henry Scholfield’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde yolu Evian kaynağına düşen gezgini Evian perilerinin neşeli oyunları karşılıyor.

Moda fotoğrafçısı Dario Catellani işbirliğiyle hazırlanan ilanlar, Gençlik Dağı sakinlerinin hayatından kesitler sunuyor.

İlanlarda Evian’ın marka elçiliğini üstlenen olan tenis yıldızları Emma Raducanu, Frances Tiafoe ve Stan Wawrinka ve golf şampiyonu Celine Boutier de yer alıyor.

BETC Paris Başkan Yardımcısı ve Yönetici Kreatif Direktörü Antoinette Beatson, “Hem Evian hem BETC ekipleri olarak Live Young efsanesine kaldığımız yerden devam etmenin heyecanını yaşıyoruz. Yeni konseptimiz Mountain of Youth, marka DNA’sını korurken gençliğe yeni bir ışık tutuyor” diyor.

Markanın ikonik reklamcılık alanındaki güçlü mirasına dikkat çeken Evian Global Direktörü Dawid Borowiec ise yeni platformun insanlara genç yaşamaları için ilham verme amacına ulaşmasına yardımcı olacağını umduklarını söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.