MediaCat

Fellas’a yeni CMO

Fellas’ta CMO olarak görev yapacak isim belli oldu.

Türkiye ve global pazarlarda markalaşma ve büyüme vizyonu doğrultusunda yönetim kadrosunu güçlendiren Fellas’ta CMO (Chief Marketing Officer) pozisyonuna Tunahan Kafa atandı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra kazandığı bursla Amerika’da Harvard Professional Development Programı’na katılan Tunahan Kafa, profesyonel kariyerine telekomünikasyon sektöründe başladı; ardından P&G, Tadım ve Unilever gibi çok uluslu FMCG şirketlerinde bölgesel ve global pozisyonlarda görev aldı.

Markaların Orta Asya, Amerika ve Avrupa başta olmak üzere yeni pazarlara giriş stratejilerine liderlik eden Kafa, pazarların ihtiyaçlarına göre yeni marka oluşturma, konumlandırma stratejileri ve kategorileri büyütmek için birçok başarılı pazarlama çalışmasına imza attı. Kız Gibi, Prematüre Gücü, Okula Devam gibi ödüllü projeleri hayata geçirdi.

Son olarak Nivogo Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Tunahan Kafa, yeni dönemde Fellas CMO’su olarak markanın pazarlama faaliyetlerine liderlik edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.