MediaCat

Metro Türkiye’ye yeni CEO

Metro Türkiye’de CEO koltuğunun sahibi değişti.

Metro Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Metro Grup bünyesinde 27 yıldır çeşitli görevler üstlenen ve son olarak Portekiz CEO’su olarak görev yapan David Antunes, Metro Türkiye CEO’su oldu. Antunes, görevi yaklaşık dört yıldır Metro Türkiye’nin dönüşümüne ve büyüme stratejilerine liderlik eden Sinem Türüng’den devraldı.

İş hayatına 1997 yılında Metro Grup’ta başlayan David Antunes, Asya Bölgesi’nde ve Orta Doğu Avrupa Bölgesi’nde tedarik zinciri ve operasyon yönetimi rolleri üstlendi. Mayıs 2011’de Metro Grup Kurumsal Tedarik Zinciri Grup Müdürü olarak atanan Antunes, Şubat 2012 itibarıyla Polonya’da operasyon direktörü, Ekim 2014 itibarıyla da satın alma direktörü rollerini üstlendi.

Nisan 2018’den bu yana Portekiz CEO’su olarak şirketin kârlı büyüme stratejilerinin hayata geçirilmesine liderlik eden Antunes, Metro Türkiye CEO’su olarak yeni görevinde markanın istikrarlı büyümesine, Türk gastronomisine ve sürdürülebilir geleceğe yatırımlarına liderlik edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.