Gençler Akbank 21. Caz Festivaline imza atmak için yarışıyor

Akbank 21. Caz Festivali’nde müzisyenler ve festival ekibi tarafından giyilecek festival tişörtünün tasarımını belirlemek üzere Facebook'ta başlatılan “Akbank 21. Caz Festivali Tişört Tasarım Yarışması” devam ediyor.

23.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Akbank 21. Caz Festivali’nde müzisyenler ve festival ekibi tarafından giyilecek festival tişörtünün tasarımını belirlemek üzere Facebook’ta başlatılan “Akbank 21. Caz Festivali Tişört Tasarım Yarışması” devam ediyor.

Facebook kullanıcılarının oylarıyla gerçekleştirilen yarışma yayına girdiği 3 Ağustos 2011 itibari ile 22.000 kişi tarafından ziyaret edildi. Yaklaşık 21.300 Facebook kullanıcısının oy kullandığı yarışmada, şimdiye kadar en yüksek oy alan tasarım 2.410 kişi tarafından beğenildi.

6 Eylül 2011 tarihine kadar devam edecek olan “Akbank 21. Caz Festivali Tişört Tasarım Yarışması”nda birinci gelen tasarım, Akbank 21. Caz Festivali’nin resmi tişörtü olarak festival boyunca sanatçılar ve çalışanlar tarafından giyilecek. Tişörtün tasarımcısı 22 Ekim’de gerçekleşecek ZAZ konserine 2 kişilik bilet ve sürpriz ödüllerin sahibi olurken, kazanan tasarıma oy verenler arasından yapılacak çekiliş sonucunda 50 kişi de bu ödüllü tişörtü kazanma fırsatı yakalayacak. “Akbank 21. Caz Festivali Tişört Tasarım Yarışması” sonuçları 8 Eylül 2011, Perşembe günü açıklanacak.

13 Ekim-3 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek Akbank 21. Caz Festivali’ne imzanızı atmak ya da tasarımlara oy vermek için www.facebook.com/AkbankSanat sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.