MediaCat

Geleceğin adı

Melissa Vargas, Monaco Chain için kamera karşısında.

Sözer Kuyumculuk’un altın zincir markası Monaco Chain, A Mili Kadın Voleybol Takımı’nın yıldız ismi Melissa Vargas ile güçlerini birleştirdi. Küba asıllı Türk sporcu Vargas, Latin Amerika ülkesi Küba’dan tüm dünyaya yayılan altın zincir kültürünü temsil eden Monaco Chain’in marka yüzü oldu.

Yaratıcı süreçleri OTUZDÖRTBUÇUK imzası taşıyan kampanya televizyon, açıkhava, basılı mecra ve dijital platformlarda boy gösteriyor. Vargas’ın yüzü olduğu kampanya kapsamında hazırlanan reklam filminin yönetmen koltuğunda Hakan Yonat oturuyor.

OTUZDÖRTBUÇUK Ajans Başkanı Sibel Konukman, Monaco Chain x Melissa Vargas işbirliğini, “İlk çalışmalarımızla segmentindeki marka öncülüğünü globalde kanıtlayan Monaco Chain isminin arkasında, kendi geliştirdiği başarılı teknoloji ve Sözer adının yarım asırlık tecrübesinin bir araya gelmesi bulunuyor. Biz de Monaco Chain’i, bu başarı ve tecrübeyi en güzel yansıtacak isimle, Melissa Vargas’la buluşturarak, ürünün kullanım alanını genişletmeyi ve her kültürün kullanabileceği bir aksesuar olduğunu anlatmak istedik” sözleriyle değerlendiriyor.

Küba’dan tüm dünyaya yayılan altın zincir kültürünün ülkemizdeki tek temsilcileri olduklarını söyleyen Sözer Kuyumculuk Marka ve Kurumsal İletişim Direktörü Gözde Sözer ise, “Vargas’ın Küba kökenli bir Türk vatandaşı olması, dünyaca tanınan başarılı bir sporcu olması ve markamız Monaco Chain’in kimliğiyle örtüşen gücü dolayısıyla meydana gelen mükemmel uyumdan ötürü çok mutluyuz. Monaco Chain by Sözer koleksiyonları, Melissa Vargas ismiyle uçuşa geçerek global pazarlarda çok daha fazla ses getirecek” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.