GEC18IST için her şey hazır

Türkiye’de ilk kez 16-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Global Girişimcilik Kongresi öncesi organizasyon komitesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

05.04.2018 - 13:50 | MediaCat

GEC18IST için her şey hazır

170’ten fazla ülkede aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın küresel çaplı kongresi Global Girişimcilik Kongresi (GEC) 10’uncu yılında, ilk kez Türkiye’nin ev sahipliğinde, İstanbul’da gerçekleşiyor.

Girişimciliğin ve girişimcilik ekosisteminin destekçisi kurum ve kuruluşların bir araya geldiği organizasyonun tanıtımı için bugün gerçekleştirilen basın toplantısında, etkinliğin bu yılki takvimi davetlilerle paylaşıldı.

GEC18IST Platform Başkanı Ali Sabancı, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, TOBB Başkan Yardımcısı Ender Yorgancıoğlu, Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır ve Endeavor Türkiye Kurucu Genel Sekreteri ve GEC18IST Platform Genel Müdürü Didem Altop’un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, paydaşların ortaya koyduğu ortak vizyon ve üç yıllık çabanın ardından GEC18IST’in hayata geçirileceği ifade edildi.

300’ün üzerinde konuşmacı ve aralarında Muhtar Kent, Christopher Schröeder, Guy Peri, Yossi Vardi gibi kanaat önderlerinin bulunduğu isimlerin katılımıyla gerçekleşecek GEC18IST, Ali Sabancı’nın ifadeleriyle, “Örnek teşkil edecek biçimde hayata geçirildiği taktirde İstanbul’un girişimcilik konusunda global merkezlerden biri olmasına katkı sağlayabilir.”

Koç ve Sabancı Holding’in stratejik partnerliğinin yanı sıra 60’ın üzerinde kurumun desteğiyle gerçekleşecek GEC18IST’e Hilton İstanbul Bomonti ev sahipliği yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.