Gatorade avantajı oynatıyor

Messi gibi ol, pes etme.

26.02.2016 - 14:30 | Haluk Kasarcı

Gatorade avantajı oynatıyor

Arjantinli süper yıldız Leo Messi’yi “diğerlerinden” ayıran özellikleri sıralamak için uzun bir mesai gerekiyor. Kimileri için şimdiden gelmiş geçmiş en iyi futbolcu unvanını almış olan oyuncunun çoğunlukla göz ardı edilen bir özelliği de oyuna devam etme arzusu.

Gatorade’in TBWA\CHIAT\DAY imzalı yeni reklam filmi “Don’t Go Down” da Arjantinli’nin bu niteliğinden ilham alıyor. Öyle ki Gatorade, kendisine yapılan faullere rağmen topa hakim olduğu ve yoluna devam etme imkânı olan neredeyse her pozisyonda kendini bırakmak yerine oynama gayreti gösteren Messi’den ilham alınmasını istiyor.

Gatorade Global Pazarlama Başkanı Anuj Bhasin yeni reklam filmiyle Messi’nin ilham veren kuvvet ve dirayetini anlattıklarını ifade ederken; fenomen oyuncuysa “Sahada imkânım olduğu sürece oyuna devam etmeye çalışırım. Hayat da bundan farklı değil.” diyor.

“Hayatın sunacağı çok şey var, ayakta kaldığınız sürece” mesajıyla sona eren reklam filmi Messi’nin bu özelliğini gösterdiği anlarla bu anların benzerlerini yaşayan sıradan insanların görüntülerini harmanlıyor.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.