MediaCat

Garanti Bonus’un yeni reklam yüzü Gülse Birsel

Bonus’un yeni reklam serisinde, imkânsız bir aşkın komik hikâyesi eşliğinde, Bonus’un sunduğu fırsat ve kolaylıklar dünyası anlatılıyor.

Garanti Bonus’un yeni reklam yüzü Gülse Birsel

Garanti Bonus, tüm Türkiye’yi Bonuslu olmaya davet edeceği yeni reklam kampanyası için, ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel’le anlaştı. İletişim çalışmalarını “I love Bonus” sloganıyla sürdüren Bonus’un yeni reklam serisinde, imkânsız bir aşkın komik hikâyesi eşliğinde, Bonus’un sunduğu fırsat ve kolaylıklar dünyası anlatılıyor. Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı reklam kampanyasını, Alametifarika Reklam Ajansı yürütüyor. Reklam filmlerinin yönetmenliğini ise Avrupa Yakası dizisi, Eyvah Eyvah serisi ve Berlin Kaplanı fimlerinin de yönetmeni olan Hakan Algül üstleniyor.

“Bonuskafa Kasiyer Cansu” rolüyle kameraların karşısına geçen Birsel, Uğur Bilgin’in canlandırdığı genç ve yakışıklı müşterisi Mehmet Bey’e platonik bir aşk beslerken, müşterisini kendine aşık edebilmek için Bonus’un müthiş fırsatlarını kullanıyor. Ancak bu eğlenceli hikâyede Mehmet Bey’in gözü, Bonus’un fırsatlarından başka bir şey görmüyor.

Künye:

Reklamveren: Garanti Ödeme Sistemleri

Reklamveren Temsilcisi: Suzan Hatem, Esra Acar Taşkapılı, Pelin Önal

Reklam Ajansı: Alametifarika

Alametifarika Ekibi: Kenan Ünsal, Emrah Karpuzcu, Ceylan Usman, Beste Zeybel, Güldeniz Şeşen, Melda Doyduk, Berna Bulat, Sertuğ Alptekin

Yapım Şirketi: 25 Film

Yönetmen: Hakan Algül

Müzik: Jingle House

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.