MediaCat

Garanti BBVA’nın kreatif dijital konkuru sonuçlandı

Marka yeni dönemde işbirliği yapacağı kreatif-dijital ajansını seçti.

Garanti BBVA’nın kreatif dijital konkuru sonuçlandı

Garanti BBVA ve iştiraklerinin yaratıcı ve dijital tüm çalışmalarını tek çatı altında yürütecek ajansı belirlemek üzere açılan konkur sonuçlandı. Konkurdan galibiyetle ayrılan ajans, 2003 yılından bu yana markanın reklam ajansı olarak faaliyet gösteren Alametifarika oldu.

İletişim dünyasının yeni dinamikleri de göz önünde bulundurarak, yeni dönemde tüm yaratıcı ve dijital reklam çalışmalarını tek bir ajans bünyesinde gerçekleştirecek olan Garanti BBVA ve iştirakleri için yeni dönem 1 Ocak 2021 itibarıyla başlayacak.

Konkur sürecini şeffaf ve adil olma ilkelerine bağlı kalarak büyük bir titizlikle yürüttüklerini belirten Garanti BBVA Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Elif Güvenen, “Konkura dahil olan ve emek veren tüm ajanslara içtenlikle teşekkür ederiz. BBVA Global Ofisimiz ile gizli oylamaya tabi olarak yürüttüğümüz sürecin sonucunda, uzun yıllardır birlikte önemli projelere imza attığımız Alametifarika bu kez reklam ve dijital ajansımız olarak seçildi. Tüm ekibi tebrik ediyoruz. Yeni dönemde, stratejimizin bir uzantısı olarak, banka ve iştiraklerimizin pazarlama iletişimi ve dijital iletişim alanında ihtiyaçlarını tek bir yapıda yürüteceğiz. Bankamız ve Alametifarika arasındaki sinerjinin bu yeni yapıyla daha da güçlenerek devam edeceğine inanıyoruz” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.