MediaCat

Garanti BBVA’dan yeni iletişim platformu

Garanti BBVA yeni dönemde finansal sağlık kavramını toplumla tanıştırmaya hazırlanıyor.

Garanti BBVA’dan yeni iletişim platformu

Müşterilerine doğru ve kişiye özel finansal tavsiyeler veren banka olma rolüyle bu yıl yeni bir yolculuğa çıkan Garanti BBVA, yeni marka konumlandırması kapsamında finansal sağlık kavramını toplumla tanıştırmak için kolları sıvadı.

Huzurlu ve rahat bir hayat sürmenin; aylık bütçeyi yönetebilmek, beklenmedik masraflara karşı hazırlıklı olabilmek, hayatı daha keyifli kılan harcamaları gönül rahatlığıyla yapabilmek ve hayal edilen gelecek için fırsatlardan haberdar olabilmek şeklinde tanımladığı finansal sağlıktan geçtiğine inanan Garanti BBVA, müşterilerinin finansal durumlarını, harcamalarını ve birikim alışkanlıklarını gözeterek, onlara kendi ihtiyaç ve olanakları doğrultusunda kişiye özel, akıllı tavsiye ve çözümler sunarak iyi bir geleceğe sahip olmalarını amaçlıyor.

Garanti BBVA’nın yeni iletişim platformuna Fatih Artman’ın hayat verdiği Garanti BBVA çalışanı Murat ve Leyla Feray tarafından canlandırılan nişanlısı Neşe eşlik edecek. Nişanlısı ile evlenebilmek için Neşe’nin geniş ailesindeki herkesin imtihanından geçmek zorunda olan Murat finansal uzmanlığını konuşturarak, ailedeki herkesin soru ve ihtiyaçlarına çözümler sunacak.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti BBVA Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Elif Güvenen, “Yeni marka konumlandırmamızı bankamızın stratejik önceliklerinden biri olan finansal sağlık üzerine kurduk. Müşterilerimiz için yeni olan finansal sağlık kavramını, iletişim platformumuz aracılığıyla herkese tanıştırmak ve anlatmak istiyoruz. Bir finans kuruluşu olarak, müşterilerimizin finansal sağlıklarını iyileştirmek, önceliklerimizin başında geliyor. Hayatta her bireyin farklı hayalleri, hedefleri, zorunlulukları, sıkıntıları var. Bu noktada çözüm, önce finansal sağlığımızı iyileştirmekten geçiyor. Bu sebeple biz de Garanti BBVA olarak, müşterilerimizin huzurlu bir geleceğe sahip olabilmesi için, hangi gelir seviyesinde olursa olsun, mevcut durum ve ihtiyaçlarına sunacağımız akıllı ve kişiye özel tavsiyelerle çözüm ortağı olacağız. Çünkü finansal sağlık, yalnızca bankacılığın bir parçası değil toplumsal sorumluluk olarak da gördüğümüz bir kavram. Bunun özellikle altını çizmek istiyorum. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz yeni iletişim platformumuzda ‘Garanti BBVA Danışmanlığı, Finansal Sağlığınıza İyi Gelir’ mottosuyla yolumuza devam edeceğiz. Bu vesileyle başta ajansımız Alametifarika’ya, yeni reklam kahramanlarımıza, emeği geçen tüm ajans, kurum ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.