MediaCat

Garanti BBVA’dan 12 Dev Adam’a destek

Markanın yeni reklam filmi yayında.

Garanti BBVA’dan 12 Dev Adam’a destek

Garanti BBVA’nın başrollerinde Ayhan Sabit karakteriyle Engin Günaydın‘ı ve Duygu Sabit karakteriyle Dilan Çiçek Deniz’i  izlediğimiz reklam kampanyası, markanın, 2019 FIBA Dünya Kupası için Çin’e giden 12 Dev Adam’a desteğini sunduğu yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

Alametifarika imzalı filmde basketbol topuna gizlediği Ugi ile birlikte milli takıma destek olmak için antrenmana konuk olan Ayhan Sabit takıma basketbol dersi vermeye çalışıyor, Ayhan Bey’in planlarını bozma görevini ise Duygu Sabit üstleniyor.

Garanti BBVA olarak tüm Türkiye’yle birlikte millilerimizin yanında olduklarını bir kez daha onlara hissettirmek amacıyla özel bir reklam kampanyası hazırladıklarını belirten Garanti BBVA Sponsorluk Yöneticisi Ali Baras, “2001 yılından bu yana gönülden bağlı olduğumuz basketbola büyük bir inançla destek veriyoruz. A Milli Erkek Basketbol Takımımızın, Dünya Kupası’ndaki mücadelesine biz de yeni reklam filmimizle desteğimizi göstermek istedik. 12 Dev Adam’a Çin’de gerçekleşecek Dünya Kupası’nda gönülden başarılar diliyoruz.” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.