MediaCat

Baykuş Ödülleri için geri sayım başladı

Ödül töreni 3 Eylül tarihinde düzenlenecek.

Baykuş Ödülleri için geri sayım başladı

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından en başarılı araştırma projelerinin ödüllendirildiği Baykuş Ödülleri, bu yıl 3 Eylül tarihinde Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

16 kategoride 188 başvurunun yapıldığı ve 67 başarılı araştırma projesinin ödül almaya hak kazandığı etkinlikte araştırma ve araştırma veren, reklam ve reklamveren, medya, pazarlama, akademi ve iletişim dünyasından değerli isimler bir araya gelecek.

Mevcut dokuz kategoriye yedi yeni kategorinin daha eklendiği Baykuş Ödülleri’nde Alışverişçi Baykuş, Eşitlikçi Baykuş, Global Baykuş, İtibarlı Baykuş, Memnun Baykuş, Metodik Baykuş ve Sendikal Baykuş kategorilerinde ilk kez ödül dağıtılacak.

FMCG, otomotiv, marka danışmalığı, akademi, araştırma, veri toplama, reklam, pazarlama, iletişim, medya, e-ticaret gibi farklı sektörlerden temsilcilerin yer aldığı 21 kişilik jürinin iki gün süren değerlendirmeleriyle belirlenen en başarılı projelerin sahipleri gecede ödülleriyle buluşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.