Game of Thrones’tan mültecilere destek

Oyuncular Suriye için kamera karşısında.

15.03.2016 - 11:05 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Game of Thrones'tan mültecilere destek

Mülteci meselesi küresel boyutlara ulaştığından beri konuya dikkat çekmek için dünya çapında kampanyalar yapılmaya devam ediyor. Game of Thrones dizisinin oyuncuları ve HBO da mültecilere destek olmak için hayata geçirilen “Rescue Has No Boundaries” (Kurtarmanın Sınırları Olmaz) kampanyasında International Rescue Committee (IRC) ile işbirliği yapanlardan.

Reklam filminde Game of Thrones’tan Lena Headey (Cersei Lannister), Sophie Turner (Sansa Stark), Maise Williams (Arya Stark), Nikolay Caster-Waldau (Jamie Lannister), Liam Cunnigham (Davos Seeworth) ve John Bradley başta olmak üzere birçok oyuncu rol aldı. Dünyada 16 milyon mültecinin açlık ve savaş nedeniyle evlerini terk ettiklerini vurgulayan oyuncular #RealmToTheRescue etiketiyle sosyal medyadan desteklenen kampanya için kamera karşısına geçerek izleyicileri kampanyanın internet sitesini ziyaret ederek bağışta bulunmaya davet ettiler.

Yardım kampanyasına katılanlar arasında yapılacak çekilişin kazananları dizinin 24 Nisan’da başlayacak altıncı sezonunun galasına katılma şansı bulacak.

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.