Deadpool’dan ay dönümü güzellemesi

Gişe beklentilerini alt üst eden film birinci ayı geride bıraktı.

15.03.2016 - 13:48 | Haluk Kasarcı

Deadpool'dan ay dönümü güzellemesi

Şubat ayında vizyona giren ve Marvel tarihinin en mütevazı bütçeli filmlerinden (58 milyon dolar) olan Deadpool, gişede birinci ayını beklentileri katlayarak kapattı. Tüm dünyada 680 milyon dolar, ABD’de ise 328 milyon dolar hasılat elde eden Deadpool bu özelliğiyle ABD’de vizyona giren R Rated (Amerikan Sinema Filmleri Derneği MPAA’nin beş ana başlıktan oluşan reyting skalasında “17 yaşın altındakilere, içeriği ebeveyn veya yetişkin vasi eşliğinde izleme zorunluluğu” getiren uyarı) filmler arasında en başarılı üçüncü yapım konumunda bulunuyor. (Listenin ilk sırasında The Passion of Christ, ikinci sırada ise American Sniper var.)

Deadpool’un elde ettiği bu büyük başarıya kayıtsız kalmayan başrol Ryan Reynolds ve şürekası filmin ay dönümünü kutlamak için hazırlanan videoyla izleyenleri selamlıyor. Hazırlanan fazlasıyla düşük çözünürlüklü videoyu seslendirme rolünü üstlenen Reynolds filmi, Deadpool’dan duyulması hiç de şaşırtıcı olmayan “Hayatınızda birçok defa yaşayabileceğiniz ve tüm ailenizi gebe bırakacak bir deneyim.” olarak tanımlıyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.