MediaCat

Galatasaray’dan NFT koleksiyonları

Kulüp sezon boyunca 7 NFT koleksiyonunu arz edecek.

Galatasaray’dan NFT koleksiyonları

Galatasaray Spor Kulübü, kulüp tarihinin önemli olaylarını vurgulayan NFT koleksiyonlarını piyasaya sürmek için kolları sıvadı. Kulüp, NFT hamlesini ilk olarak kurucusu Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu ile 1 Ekim’de gerçekleştirecek. Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu’nun ardından, kulübe bağlı önemli tarihlerde altı koleksiyon daha arz edilecek.

Galatasaray tarihindeki dönüm noktalarını ve kupaları konu alan NFT koleksiyonlarının ön duyurusu kulübün sosyal medya hesaplarında yer alan kısa filmle gerçekleştirildi.

Kulüp, NFT projesini, kulüplerin ve futbol efsanelerinin hikâyelerini hayranlarıyla görsel ve özel video içeriklerle paylaştığı ve onları tarihlerinin en değerli anlarını dijital ortamda toplamaya davet ettiği bir NFT konsepti yaratan Shirtum ve sporu blokzincir teknolojisiyle bir araya getiren Capital Block işbirliğiyle hayata geçiriyor.

Legendary, Mythical ve Iconic bölümlerinden oluşan Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu’nda her NFT’nin arkasında ilgili görsel ile özel video içeriği olacak ve içerikler bölüme bağlı olarak farklılaşacak. Her bir drop’un değeri nadirliğine bağlı olarak değişecek. 1 Ekim’de Legendary ile başlayacak arz süreci 8 Ekim’de Mythical ve 15 Ekim’de Iconic ile devam edecek.

Her NFT arzının Galatasaray ve Shirtum’un internet sitelerinde özel bir açılış sayfası olacak. NFT resmine tıklayanlar Shirtum platformundaki Galatasaray açılış sayfasına yönlendirilecek ve satın alacakları NFT ile kulübe katkıda bulunabilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.