MediaCat

OMO’dan iyilik için kirlenme çağrısı

OMO, çocukları ve ebeveynleri gezegene iyilik için kirlenmeye davet ediyor.

OMO’dan iyilik için kirlenme çağrısı

OMO, yeni reklam kampanyasında ürün portföyündeki doğa dostu dönüşüme dikkat çekerken, tüketicileri de gezegenin iyiliği için harekete geçmeye çağırıyor. Markanın ürünlerinde doğada çözünebilir içerikler ve yüzde 25 geridönüştürülmüş plastik ambalajlar kullandığını hatırlatan kampanya, “tweet’ler denizleri temizleyemez” , “hashtag’ler ağaç dikemez” gibi söylemlerle gezegeni iyileştirmek için sanal hassasiyetlerden fazlasına ihtiyaç olduğuna vurgu yapıyor.

“Kirlenmek Güzeldir” mottosuyla yıllardır çocukları dışarıya çıkıp özgürce kirlenerek keşfetmeye teşvik eden marka, “Gerçek değişim için kolları sıvayıp kirlenmek gerek” diyerek çocukları ve ailelerini gezegenin ve doğanın iyiliği için harekete geçmeye çağırıyor.

Kampanya için aralarında Japonya, Hindistan ve Güney Afrika’nın bulunduğu 5 farklı ülkede çekilen reklam filmi televizyon ve dijital kanallarda yayınlanıyor.

Reklam ajansı MullenLowe’un çekim ekibi dışında herhangi bir prodüksiyon, ajans veya müşteri seyahati söz konusu olmadan gerçekleştirilen reklam çekimlerinde bu sayede hava yolculuğu kaynaklı karbon emisyonlarından da tasarruf edildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.