MediaCat

Doğuş Otomotiv’de üst düzey 3 atama

Doğuş Marine Services, Audi Türkiye ve Scania Türkiye’de üst düzey atamalar gerçekleşti.

Doğuş Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Doğuş Marine Services, Audi Türkiye ve Scania Türkiye’de üst düzey üç atama gerçekleşti. Audi Türkiye Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Mustafa Murat Uluer, Doğuş Marine Services Direktörlüğüne atanırken, Audi Türkiye’nin yeni pazarlama müdürü Levent Can Özokutucu oldu. Özokutucu’nun Scania Türkiye’deki pazarlama müdürlüğü sorumluluğunu ise Ömer Madazlıoğlu devraldı.

Doğuş Marine Services’ın yeni direktörü Mustafa Murat Uluer, Doğuş Otomotiv’deki kariyerine 1998 yılında adım attı. 2004 – 2009 yılları arasında Porsche Satış ve Pazarlama Müdürü, 2009 – 2011 yılları arasında Audi Satış Müdürü olarak görev alan Uluer, Audi Türkiye’deki pazarlama müdürlüğü sorumluluğunu 2011 yılından bu yana sürdürmekteydi.

Audi Türkiye Pazarlama Müdürlüğüne atanan Levent Özokutucu, son olarak Scania Türkiye Pazarlama Müdürü olarak görev aldığı Doğuş Otomotiv’e 2011 yılında katılmış ve daha önce Volkswagen Ticari Araç Dijital Pazarlama ve Etkinlik Yöneticisi olarak çalışmıştı.

Scania Türkiye Pazarlama Müdürlüğüne atanan Ömer Madazlıoğlu, sekiz yıldır çalıştığı Doğuş Otomotiv bünyesinde son dört yıldır Volkswagen Ticari Araç Planlama, Lojistik ve Eğitim Birim Yöneticisi olarak görev almaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.