Futbol taraftarının yeni adresi Ofansif.com

Türkiye'deki futbol tutkusunu düşününce taraftarların gerçek hayattaki futbol sohbetlerini yansıtabilen...

23.07.2009 - 13:35 | MediaCat

Bugüne kadar futbol taraftarları internette takımlarının taraftar forumlarına ve spor haberlerinin altındaki yorumlara mahkûmdu. Türkiye’deki futbol tutkusunu düşününce taraftarların gerçek hayattaki futbol sohbetlerini yansıtabilen, tek değil tüm takım taraftarlarının bir arada olduğu bir internet sitesi yoktu ne yazık ki. Dünyadaki pek az örnek bile henüz “beta” seviyesinde.

İşte Mayıs haftasında sessiz sedasız yayına giren Ofansif.com sitesi de Türkiye’deki taraftarların Facebook’u olma iddiasıyla yola çıktı. Türkiye internetinin ilk günlerinden beri profesyonel “internetçi” olan, her biri ayrı takım tutan bir grup arkadaş tarafından kurulmuş Ofansif.com. Ve futbol taraftarlarına yepyeni, dünya standartlarında bir internet deneyimi vaat ediyor.

Futbol taraftarları Ofansif.com’da neler yapabiliyor peki?

•Sosyal ağ sitelerinin “olmazsa olmazı” arkadaş ekle özelliğiyle kendi tribününü oluşturup iletişime geçebiliyor, “havadisler” sayesinde onların yapıp ettiklerinden haberdar oluyor

•Basın Yayın bölümünde yazı yazabiliyor, fotoğraf, video ekleyebiliyor, anket açıyor ya da tartışmalar başlatıyor. Yine taraftarların verdiği puanlarla, yorumlarla Taraftar Manşetleri belirleniyor. Yani futbol taraftarı kendi medyasını kuruyor. Futbol yorumcuları yakında işsiz kalabilir!

•Maçlar bölümünde ise canlı skor, fikstür, maç, takım, futbolcu istatistiklerinin yanısıra her maçın kendi sayfasında karşı tribünle yazışabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.