MediaCat

Futbol heyecanı hayatın her anında yanınızda

Petrol Ofisi Sosyal Lig’den yeni futbol sezonunu karşılayan reklam.

Petrolig Games tarafından geliştirilen, Türkiye Süper Ligi’ne özel fantezi futbol ve menajerlik oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig, yeni futbol sezonunu Promoqube imzalı lansman filmiyle karşılıyor.

Mauro Icardi, Edin Dzeko, Cenk Tosun ve Anastasios Bakasetas gibi dört büyüklerin sevilen futbolcularının gerçek görüntülerinin yer aldığı film, “Her Zaman, Her Yerde Kazanmak İçin Oyna” mesajı veriyor. “Petrol Ofisi Sosyal Lig, hayatın her anında yanında” sözleriyle açılan filmde sezonun başlangıcı müjdelenirken yeni sezonda verilecek hediyeler de renkli bir dille anlatılıyor.

Kendi söz kesme merasiminde Sosyal Lig oynayan bir oyuncunun sosyal medyaya yansıyan gerçek görüntülerinden ilham alan film, hayatın en mutlu ve özel anında bile gerçek futbol tutkunlarının Sosyal Lig oynayıp kadrolarını kurmalarının mümkün olduğunu anlatıyor.

Sosyal Lig’de 2023-2024 sezonunda oyuncular, ilk ve ikinci devrede birer adet olmak üzere iki Kia Niro Hibrit otomobil, Petrol Ofisi’nden toplamda 2,5 milyon TL değerinde yakıt ve her hafta bir PlayStation 5 kazanmak için yarışacaklar. Ayrıca sezon boyunca düzenlenecek turnuvalarda sıralamaya girenlere yeni iPhone ve TOD TV Sezonluk BeIN Taraftar Paketi hediye edilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.