MediaCat

Bir ömür süren tadım testi

Burger King’den klasik ve bitki bazlı Whopper’ların tadını ayırt etmenin zorluğunu ortaya koyan kampanya.

Klasik Whopper ve bitki bazlı tarifiyle etsiz Plant Based Whopper’ın tatlarını ayırt etmeniz ne kadar sürebilir? Aklınıza saniyeler ya da dakikalar geliyorsa, tekrar düşünmeniz gerekebilir.

Burger King’in İskandinav pazarında yayına giren Forsman & Bodenfors imzalı reklam filminde genç adam, Burger King restoranında hamile eşinin talebi üzerine Whopper’ları ayırt etmeye girişiyor, kolay lokma olarak gördüğü tadım testinin sonucunu yıllar yıllar sonra öğrenebiliyor.

Forsman & Bodenfors Reklam Yazarı Karolina Groop, çok basit ve gerçekçi bir kreatif içgörüden, bitki bazlı Whopper’ın tadının klasik Whopper ile aynı oluşundan yola çıktıklarını ve bunu en uç noktaya taşıdıklarını söylüyor.

Kampanya İsveç, Danimarka ve Norveç’te televizyon kanalları ve sosyal medyada yayınlanacak. Aynı zamanda lansman kapsamında bölgedeki kimi popüler Burger King restoranları yalnızca bitki bazlı yemek servisi yapacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.