Frito Lay Türkiye’ye yeni genel müdür

Frito Lay Türkiye Genel Müdürü Tuncer Akgün'ün Ürdün İçecek Operasyonu Genel Müdürü olarak...

19.08.2008 - 12:24 | MediaCat

Frito Lay Türkiye Genel Müdürü Tuncer Akgün’ün Ürdün İçecek Operasyonu Genel Müdürü olarak atanmasının ardından Frito Lay Ticari Direktörü Ece Aksel Genel Müdürlük görevine getirildi. Aksel, 15 Ağustos itibariyle yeni görevine başladı.

2006 yılından bu yana Frito Lay Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüten Tuncer Akgün’ün Ürdün İçecek Operasyonu Genel Müdürü olarak atanmasının ardından Frito Lay Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Ece Aksel getirildi.

PepsiCo’ya 2004 yılında Doğu Akdeniz İş Birimi Pazarlama Direktörü olarak katılan Aksel, 2007 yılından itibaren Frito Lay Ticari Direktörlük görevini sürdürüyordu.

Frito Lay Yönetim Ekibi ile birlikte “Toplumsal Sürdürülebilirlik” gündeminin oluşturulmasında önemli bir rol oynayan Ece Aksel; Frito Lay’in stratejik gündeminin geliştirilmesi, ciro yönetimi, yenilikçilik kültürü ve fikirlerinin geliştirilmesi, tüketici ve alışveriş davranışlarına odaklı araştırmalara dayanan strateji belirleme operasyonlarını yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.