Fotoğraf karşılığında İzlanda seyahati

Güney İzlanda'daki Hotel Rangá'dan Kuzey Işıkları'nı başarıyla yakalamayı vaat eden fotoğrafçılara cazip teklif.

04.08.2021 - 16:06 | Simge Şenses

Fotoğraf karşılığında İzlanda seyahati

Güney İzlanda kırsalında, Eysti Rangá Nehri, Hekla Yanardağı ve Vestmann Adaları gibi bölgelerin pitoresk manzaralarının tadını çıkarmanın mümkün olduğu bir bölgede konumlanan Hotel Rangá, sunduğu cazip fırsatla manzara fotoğrafçılarını Kuzey Işıkları’nı görüntülemek üzere bölgeye davet ediyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hotel Rangá (@hotelranga)

Bölgede Eylül-Mart ayları arasında boy gösteren Kuzey Işıkları’nı görüntülemek üzere başarılı bir manzara fotoğrafçısı arayışında olan otel, gelen başvurular arasından seçtiği bir fotoğrafçıya İzlanda’ya gidiş-dönüş uçak bileti, üç hafta boyunca otelde konaklama imkânı sağlayacak.

Başvuru sahiplerinin Kuzey Işıkları sezonunda üç hafta boyunca müsait olmaları ve çektikleri fotoğraflara tanıtım materyali olarak kullanılmak üzere sınırsız erişim tanımaları gerekiyor. Otel, profesyonellerin yanı sıra hobi olarak hobi olarak manzara fotoğrafçılığı yapanların başvurularını da kabul ediyor.

Başvurular otelin internet sitesinden kolaylıkla yapılabiliyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.