MediaCat

Suyun sonu gelmesin

Finish’ten Türkiye’nin suyunu korumaya yönelik yeni bir hamle.

Suyun sonu gelmesin

Su tasarrufunun sağlanması ve bu konuda farkındalık yaratılması adına hayata geçirdiği Türkiye’nin Suyu, 25 Litre Belgeseli ve Susuz Bardaklar gibi kampanyalarıyla 14. Felis Ödülleri‘ne iki Büyük Ödül alarak damgasını vuran Finish, Yarının Suyu hareketi için FOX dizileri Kadın ve Mucize Doktor’la işbirliğine imza attı.

232 kuş türüne ev sahipliği yapan Kuyucuk Gölü’nü ve geleceğin suyunu korumak için Kuzey Doğa Derneği ile işbirliği yapan marka, önce hafta içi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla Kadın ve Mucize Doktor dizilerinin bir araya geleceğini duyurdu.

Dizilerin bu haftaki bölümlerinde ortak hareket edildi ve su tüketimi konusunda dikkatli olunmaması durumunda Türkiye’nin 2040 yılında su fakiri olacağına dikkat çekildi.

Dizilerin ekrana gelmesinin ardından Finish, su fakirliği tehlikesini bertaraf etmenin hepimizin elinde olduğunu hatırlattığı bir de reklam filmi yayınladı. Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez’in sesini “Suyun Sonu Görünüyor” şarkısıyla Kuyucak Gölü’nden duyurduğu filmde bulaşıkları sudan geçirmek yerine Finish Quantum kullanarak, her yıl Kuyucak Gölü’nün 40 katı kadar suyun kurtarılabileceği aktarıldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.