MediaCat

14. Felis Ödülleri sona erdi

Sektörün en iyileri Felislerine kavuştu.

14. Felis Ödülleri sona erdi

Dün Açıkhava, Basın, Dijital, Mobil, Medya, Sağlık İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümlerinde en başarılı işleri ödüllendiren Felis 2019’un ikinci gecesinde Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Film, Radyo, Entegre Kampanyalar, Marka Deneyimi & Aktivasyon, Markalı İçerik & Eğlence, PR ve Üretimde Ustalık & Tasarım Bölümlerinin en iyileri ödüllerine kavuştu.

Dört Büyük Ödül

Jülide Ateş’in sunuculuğunu üstlendiği gece; gitarda Can Şengün ve Nurkan Renda, davulda Kerem Sedef ve vokalde Altay Oktar’dan oluşan Allianz Motto Müzik Orkestrası’nın performansının ardından MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ikinci gecenin açılış konuşmasıyla başladı.

Dört Büyük Ödül’ün dağıtıldığı gecede Publicis İstanbul Koç Holding için hazırladığı Seni Sevmek Ne Güzel işiyle Film Bölümü Büyük Ödülü’nün ve 4129Grey Tohum Otizm Vakfı için hayata geçirdiği Farklı Bir Okul projesiyle Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü Büyük Ödülü’nün sahibi olurken, Havas, Finish için hazırladığı Türkiye’nin Suyu kampanyası ve 25 Litre belgeseliyle sırasıyla Entegre Kampanyalar ve Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümlerinde Büyük Ödül kazandı.

Sektöre Katkı Ödülü’nün sahibi Bülent Erkmen

Üretimde Ustalık Bölümü kapsamında verilen Sektöre Katkı Ödülü’nün bu yıl Bülent Erkmen’e takdim edildiği Felis 2019 ikinci gününde Yılın PR Ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Yılın Yaratıcı Ajansı ise TBWA\Istanbul oldu.

Felis Ödülleri 2019’de ilk gecenin kazananlarına buradan, ikinci gece açıklanan bölümlerin tüm kazananlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

14. Felis Ödülleri’nde Başarı Ödülü’ne layık görülen tüm işler ise burada.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.