MediaCat

Finance Break için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen zirve 26-27 Kasım’da gerçekleşecek.

Finance Break için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Ekonomi ve Finans Alt Kurulu tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenecek Finance Break için geri sayım başladı.

Lisans ve lisansüstü öğrencileri, finans alanında çalışan bireyleri, global ve bölgesel konjonktürde dönemin güncel konularını ve gelecekte oluşabilecek gelişmeleri ele alan oturumlarda alanında uzmanlaşmış kişilerle bir araya getirmeyi hedefleyen Finance Break bu yıl 26-27 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü’nde yer alan Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Blokzincir, uluslararası piyasalar, döngüsel ekonomi, metaverse, NFT, kripto paralar, piyasalar, dijital bankacılık ve fintech gibi konuların ele alınacağı Finance Break kapsamında zirveye yüzde 80 katılım gösterenler, Boğaziçi Üniversitesi Finance Break Sertifikası almaya hak kazanacak.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Finance Break (@finance.break)’in paylaştığı bir gönderi

Uluslararası Piyasalar Direktörü Şant Manukyan, QNBEYOND Genel Müdür Yardımcısı Derya Düner, Paribu Danışma Kurulu Üyesi Tuna Sert, P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya CFO’su Tuba Baştan, A1 Capital Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Selim Tunçbilek, EY Türkiye Blockchain Desk Lideri Esra Özdemir, TURK Finansman A.Ş. Genel Müdürü Semra Demircioğlu, Fon Yöneticisi & Finansal Danışmanı Işık Ökte, Tokenometri Mimarı Ali Erhan Tamer, Prof. Dr. Aylin Seçkin Georges, Doç. Dr. Dicle Yurdakul, Midas CPO’su Koray Gökçe, OYAK Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Gözübüyük gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı Finance Break hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.