Feveran artık IPRN üyesi

İletişim ajansı Feveran, International Public Relations Network üyeliğine hak kazandı.

22.11.2021 - 16:04 | MediaCat

Feveran artık IPRN üyesi

Yaratıcı marka iletişim ajansı Feveran, 40 farklı ülke ve 100 şehirde 50’ye yakın temsilcisi bulunan International Public Relations Network (IPRN) üyeliğine hak kazandı.

IPRN’de Türkiye’yi temsil eden tek iletişim ajansı olduklarını belirten Feveran Kurucu Ortağı Ali Kahraman, prestiji oldukça yüksek bir sektör ağına katılmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, Türk markalarını bu ağ aracılığıyla global arenaya açma fırsatı yakaladıklarını belirtti. Söz konusu birlikteliğin kendilerine global firmaların Türkiye’deki saha iletişimlerini de direkt olarak yönetme fırsatı sunacağını belirten Kahraman, dünyanın en önemli bağımsız ajanslarıyla bilgi, deneyim, örnek çalışma paylaşımlarıyla etkileşim içerisinde olmanın Feveran ekibi adına heyecan verici olacağını da ekledi.

Feveran Kurucu Ortakları Tülin Çeneli Dönmez ve Ali Kahraman

IPRN’nin Portekiz’de hibrit olarak düzenlenen yıllık genel toplantısı ve 25’nci yıl kutlama etkinliğine katılan Feveran Kurucu Ortağı Tülin Çeneli Dönmez ise “25’nci yılını kutlayan ve dünyanın en prestijli ağlarından olan IPRN’nin yıllık genel toplantısında40 ülkeden 100’ü aşkın meslektaşımızla bir arada olmak ve deneyimlerimizi paylaşmak oldukça ilham vericiydi. Dünyanın her bölgesine erişim sağlayan IPRN’ye dahil olarak; yaratıcı ve özgün iletişim çalışmalarımızla markalarımıza global arenada da yeni ufuklar açmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Türkiye’yi temsilen Feveran’ın ağa katılmasından büyük mutluluk duyduklarını belirten IPRN Başkanı Luis Gonzalez ise, “Feveran Kurucu Ortağı Tülin Çeneli Dönmez ile birebir tanışmak ve Feveran hakkında detaylı bilgi almak bizleri çok mutlu etti. Bölgede önemli bir konuma sahip olan Türkiye’nin ağımıza dahil oluşu ve Feveran’ın katkısıyla markalarımız bölgedeki iletişim çalışmalarını kolaylıkla gerçekleştirebilecek” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.