Felis sohbetleri: Sevgin İşlekel

Bu yıl Felis Sağlık İletişimi Bölümü'nün jüri başkanlığı GSK Türkiye Tüketici Sağlığı Genel Müdürü Sevgin İşlekel'e emanet.

05.05.2017 - 10:43 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Felis sohbetleri: Sevgin İşlekel

Bu yıl Felis’in Sağlık İletişimi Bölümü’nün jüri başkanlığını GSK Türkiye Tüketici Sağlığı Genel Müdürü Sevgin İşlekel yürütecek. İletişimi sınırlı olan sağlık sektöründe hem sağlık profesyonelleri hem de son kullanıcı hedeflenerek hayata geçirilen yaratıcı ve etkili çalışmaların değerlendirileceği kategoride, ilaç endüstrisinin yanı sıra “iyi yaşam” söylemini benimseyen tüm ürün ve hizmetler için tasarlanmış projeler de yarışabilecek.

Sevgin İşlekel ile Felis özelinde yaptığımız söyleşinin tamamını MediaCat Mayıs sayısında bulabilirsiniz. Şimdi, kategori dışında üç soruyla kısa bir mola.

Felis jüri başkanlığının sizin için nasıl bir deneyim olmasını bekliyorsunuz?

Bu benim ilk deneyimim olacak. Sağlık alanında yaratıcı projelerin, sektörün farklı alanlarından gelen değerli jüri üyeleriyle birlikte değerlendiriliyor olması ve bu jüriye başkanlık yapacak olmak beni gerçekten çok heyecanlandırıyor.

Çok verimli bir süreç geçireceğimizi düşünüyorum. Sağlık sektöründe yapılan işlerin niteliğini artırmaya teşvik edici bir projenin parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Akıllı telefonlar sağlık takip alışkanlıklarımızı önemli ölçüde dönüştürmeye devam ediyor. Sizin vazgeçemediniz bir sağlık uygulaması var mı?

Evet, adım ölçer.

Bana göre yaratıcılık … (Lütfen boşluğu doldurunuz.)

Bana göre yaratıcılık farklı, basit, ilgi çeken ve bilinen kuralların dışında yöntemler kullanarak kişilere ulaşmaktır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.