MediaCat

Felis Ödülleri’ne avantajlı başvuru için son bir hafta

Felis Ödülleri 2023 için avantajlı başvuru dönemi 15 Eylül’de kapanacak.

Felis Ödülleri'ne avantajlı başvuru için son bir hafta

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın kutlandığı ve başarılarıyla dikkat çeken ekiplerin ödüllendirildiği Felis Ödülleri’nde avantajlı başvuru dönemi 15 Eylül’de sona eriyor. Bu yıl 18’incisi düzenlenen Felis Ödülleri’nde avantajlı dönemin ardından 16 Eylül’de başlayacak olan geç başvuru döneminin bitiş tarihi ise 25 Eylül.

Güncel trendler ve globaldeki değişimlerden yola çıkılarak her yıl yenilenen Felis Ödülleri’nde bu yıl gerçekleşen yenilikler ise şöyle sıralanıyor:

  • Felis Ödülleri’nin birçok bölümünde yer alan sektörel kategoriler, aktif olarak iletişim faaliyetleri yürüten endüstriler referans alınarak yeniden şekillendirildi.
  • “Gerilla Pazarlama” ve “Amaç Odaklı Sosyal Sorumluluk Deneyimleri” kategorileri eklenen Brand Experience Felis, artık dört bölümden oluşuyor.
  • Digital & Mobile Felis, bu yıl “AI Storytelling” kategorisinde de başvuru kabul ediyor.
  • E-commerce Felis, artık Creative Commerce Felis adıyla başvurularını bekliyor. Yaratıcı zekânın ticari zekâ ile buluştuğu kampanyaları ödüllendirecek olan bölüm, tüm kategorileriyle yenilendi.
  • Film, Integrated, Print & Publishing ve Radio & Audio Felis bölümlerine “Özel Günler” kategorisi eklendi.
  • Film ve Integrated Felis bölümlerine “Toplumsal Sorumluluk” kategorisi eklendi.
  • Media Felis artık “Metaverse ve Yeni Teknolojilerin Kullanımı” ve “Ufak Bütçe Büyük İş” kategorilerine sahip.
  • PR Felis, “100. Yıl İletişim Projeleri” ve “Konu İletişimi ve Farkındalık Kampanyaları” kategorilerine de başvurularını bekliyor.

İhtiyacınız olan tüm bilgilere ve başvuru sayfasına felisodulleri.com adresinden ulaşabilir; başvurularınızda yol haritası olarak Türkiye’deki yaratıcı ekosistemin hafızası niteliğindeki Felis Arşivi‘nden faydalanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.