MediaCat

15. Felis Ödülleri sona erdi

Sektörün en iyileri Felislerine kavuştu.

15. Felis Ödülleri sona erdi

İlk gecesi dün Simge Fıstıkoğlu’nun sunumuyla FOXplay’den canlı yayınlanan 15. Felis Ödülleri bu akşam yine Coronavirus tedbirleri kapsamında online olarak gerçekleştirildi.

MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasının ardından Cengiz Bozkurt’un Felis’in 15’inci yılı için hazırladığı kısa videonun yayınlandığı etkinlik, Özkan’ın 15. Felis Ödülleri’ne dair gerçekleştirdiği kısa konuşma ve 15’inci yıla özel sosyal mesafeli pasta kesimiyle devam etti.

Yılın en iyileri ödüllerine kavuştu

Yılın en iyilerinin ödüllerinin dağıtılmaya devam edildiği ikinci gecede Yılın Yaratıcı Ajansı Havas Istanbul, Yılın Prodüksiyon Ajansı Norr Film ve Yılın Bağımsız Ajansı Rafineri oldu.

Concept İstanbul tarafından Allianz için hazırlanan Yanlarında Ol Diye Allianz Seninle kampanyasının Film Bölümü Büyük Ödülü’ne layık görüldüğü 15. Felis Ödülleri’nde Reckitt Benckiser – Finish; Kuşlar Geri Dönüyor (Havas Istanbul) işiyle Açıkhava Bölümü’nden, Hayrat (Havas Istanbul) projesiyle Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü’nden, Mucize Dönüşüm (Circus) ile Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü’nden, Bir Gölü Kurtarmak (Havas Istanbul) projesiyle ise Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü’nden Büyük Ödül ile ayrılarak gecenin en çok büyük ödül kucaklayan markası oldu.

Bu yıl Felis Ödülleri’nde PR Bölümü’nden Büyük Ödül ile ayrılan marka BLAB imzalı #BirTeşekkür ile OPET olurken, Radyo Bölümü’nün büyük ödülü BÜRO imzalı Honda Orijinal Yedek Parça – Metro FM / Metre FM işiyle Honda’ya takdim edildi.

Felis Ödülleri 2020’nin tüm kazananlarına buradan, yarışmada Başarı Ödülü’ne layık görülen tüm işlereyse şuradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.