Felis Ödülleri 2020’de ilk gece sona erdi

Bu yıl FOXplay'den canlı yayınlanan törenin ilk günü tamamlandı.

12.11.2020 - 20:36 | Arzu Nilay Kocasu

Felis Ödülleri 2020'de ilk gece sona erdi

Bu yıl 15’incisi gerçekleştirilen Felis Ödülleri’nde ilk gece sona erdi. Pandemi koşulları çerçevesinde online düzenlenen ve Simge Fıstıkoğlu’nun sunumuyla FOXplay’den canlı yayınlanan törenin ilk gecesi MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Felis Ödülleri 2020'de ilk gece sona erdi

Bu yıl dördüncüsü Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) işbirliğinde gerçekleştirilen Facebook Hack for Good’un galibi Kadının Gücünü Keşfet projesiyle Senfonico oldu.

Havas Istanbul imzalı Kapatalım Muslukları işiyle Dönüştüren Pazarlama Etkisi Büyük Ödülü’nün sahibi olan Reckitt Benckiser – Finish, ayrıca, Havas Media imzalı Finish Su Endeksi‘yle Entegre Kampanyalar Bölümü ve Medya Bölümü’nden de birer Büyük Ödül alarak geceden üç Büyük Ödül ile ayrıldı.

Yılın en iyilerinin de ödüllerine kavuştuğu ilk gecede Yılın Markası Finish, Yılın Reklamvereni Reckitt Benckiser, Yılın PR Ajansı Excel İletişim ve Yılın Medya Ajansı Carat oldu.

Felis Ödül Töreni’nin ikinci gecesini yarın 19:30-21:00 saatleri arasında foxplay.com.tr adresinden canlı olarak izleyebilir; pandemi önlemleri kapsamında bu yıl farklı bir sistemle dağıtılan ödüllerin tüm kazananlarına ve başarı listesine yarın akşam mediacat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.