MediaCat

Felis Ödülleri 2019’da ilk gece sona erdi

Törenin bu akşam gerçekleşen ilk ayağında sekiz bölümde en iyiler ödüllerine kavuştu.

Felis Ödülleri 2019’da ilk gece sona erdi

Bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen Felis Ödülleri’nde ilk gece sona erdi. Zorlu PSM’de Jülide Ateş’in sunumuyla gerçekleşen 14. Felis Ödülleri’nin ilk gecesinde Açıkhava, Basın, Dijital, Mobil, Medya, Sağlık İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümlerinin en başarılı işleri ödüllendirildi.

İstanbul Devlet Operası Sopranosu Burcu Soysev’in performansının ardından MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasıyla başlayan törende Facebook’un Genç Hayat Vakfı işbirliğinde gerçekleştirdiği Hack for Good’un galibi Rafineri, gecenin ilk ödülünü almak için sahnedeydi.

Büyük ödüller ve yılın ajansları

Dört Büyük Ödül’ün sahibine kavuştuğu gecede Açıkhava Büyük Ödülü Jeep için hazırladığı Jeep İçin Çekildi projesiyle Concept’in, Dijital Bölümü Büyük Ödülü ise Tohum Otizm Vakfı için gerçekleştirdiği Farklı Bir Okul projesiyle 4129Grey’in oldu. Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü Büyük Ödülü ise bu yıl Nef Vakfı için hazırladıkları Kadına Şiddet Haritası projesiyle Büro ekibine, Verinin Yaratıcı Kullanımı Büyük Ödülü ise Türk Hava Yolları için hayata geçirdikleri Turkish Airlines EuroLeague Flight Time projesiyle Publicis İstanbul’a takdim edildi.

Yılın ajanslarının da ödüllendirildiği 14. Felis Ödülleri’nde Mindshare Turkey Yılın Medya Ajansı, Tribal Worldwide İstanbul ise Yılın Yeni Nesil Ajansı olurken, Yılın Reklamvereni unvanının sahibi Reckitt Benckiser oldu.

Felis 2019’da yarın

Felis 2019, yarın gerçekleşecek ikinci gecesinde Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü, Film Bölümü, Radyo Bölümü, Entegre Kampanyalar Bölümü, Marka Deneyimi & Aktivasyon Bölümü, Markalı İçerik & Eğlence Bölümü, PR Bölümü ve Üretimde Ustalık & Tasarım Bölümü’nün en iyilerinin yanı sıra Yılın PR Ajansı ve Yılın Yaratıcı Ajansı’na da ödülleri takdim edilecek.

Felis Ödülleri 2019’da ilk gece açıklanan bölümlerin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.