Felis Ödülleri 2018’de ilk gece sona erdi

Törenin bu akşam gerçekleşen ilk ayağında sekiz bölümde en iyiler ödüllerine kavuştu.

08.11.2018 - 22:06 | Arzu Nilay Kocasu

Felis Ödülleri 2018'de ilk gece sona erdi

Felis Ödülleri 2018'de ilk gece sona erdiBu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Felis Ödülleri’nde ilk gece sona erdi. Zorlu PSM’de Jülide Ateş’in sunumuyla gerçekleşen 13. Felis Ödülleri ilk gecesinde Açıkhava, Basın, Marka Deneyimi ve Aktivasyon, Medya, Sağlık İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik, Üretimde Ustalık ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümlerinin en başarılı işleri ödüllendirildi.

MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasıyla başlayan gece, Facebook’un Sivil Toplum kuruluşları ile reklam ajanslarını bir araya getiren yaratıcı fikir yarışması Hack for Good’un galibi 4129Grey’e ödülünün takdim edilmesiyle devam etti.

Büyük ödüller ve yılın ajansları

İki büyük ödülün dağıtıldığı gecede Açıkhava Bölümü Büyük Ödülü IKEA için hazırladığı Dolu projesiyle TBWA\Istanbul’un, Sağlık İletişimi Bölümü Büyük Ödülü ise Tohum Otizm Vakfı için gerçekleştirdiği Onlara Bir Şans Verin projesiyle 4129Grey’in oldu.

Yılın ajanslarının da ödüllendirildiği 13. Felis Ödülleri’nde Yılın Medya Ajansı Mindshare, Yılın Sağlık İletişimi Ajansı ise Tazefikir oldu. Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Jürisi tarafından belirlenen Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü Jüri Özel Ödülü TEMA Vakfı’na verilirken, Üretimde Ustalık Bölümü kapsamında takdim edilen Sektöre Katkı Ödülü’nün sahibi Alametifarika Kurucu Ortağı Uğurcan Ataoğlu oldu.

Felis 2018’de yarın

Felis 2018, yarın gerçekleşecek ikinci gecesinde Dijital, Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Entegre Kampanyalar, Film, Markalı İçerik ve Eğlence, Mobil, PR ve Radyo Bölümlerinin en iyilerine ödüllerini takdim edecek.

Felis Ödülleri 2018’de ilk gece açıklanan bölümlerin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.