Medya fikirlerine güvenenler Felis’te buluşuyor

Felis rekabetinin kızgın suları: Mecranın ruhuna inananlar!

28.08.2017 - 09:50 | Tuğba Özögretmen

Felis Ödülleri 2017 başvuruları başladı!

Sektörün yaratıcılığı ve etkiyi ölçen tek yarışması Felis’in bölümlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Malumunuz, yarışın en köklü, olmazsa olmaz cephelerinden biri Medya Bölümü. Geçtiğimiz yıl 505 başvuru alan bölümde, yarışa dahil olan projelerden 33’ü Felis’le ayrılmıştı.

Bu bölümde de elbette bazı yenilikler karşılıyor bizleri. 2016’da 38 kategoriden oluşan Medya Bölümü, bu kez 44 kategoriye sahip. Bu sene ilk kez eklenen iki üst kategori için ise ayrı bir parantez açmakta fayda var. Bu yeniliklerin ilki Verinin Kullanımı Kategorileri. Burada katılımcılar, medya kullanımlarını veriye nasıl dayandırdıkları ve bu kullanımla nasıl daha etkili sonuçlar elde ettikleri kriterleri üzerinden yarışa katılacaklar. Bu üst kategorinin altında ise dört alt kategori mevcut: Arama Motoru Pazarlaması, Veriden Çıkan İçgörü Kullanımı, Gerçek Zamanlı Veri Kullanımı ve Veri Çıkışlı Hedefleme.

Bahse değer ikinci yenilik ise Medyada Mükemmellik. Buraya katılacak çalışmaları özel kılan şey ise, “olağanüstü bir medya stratejisi, planlaması ve uygulaması sayesinde örnek gösterilecek bir iletişim başarısı elde etmiş olmaları”. Son olarak bu yeni kategorinin de dört alt kategorisini sayalım: Medya İçgörüsü ve Stratejisinde Mükemmellik, Medya Planlamada Mükemmellik, Medya Yönetiminde Mükemmellik ve Medya İnovasyonu.

Başvurular için son tarih 15 Eylül! Geç kalmamak için doğru adres ise Felisodulleri.com!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.