MediaCat

Felis Ödülleri 2016’da ilk gece sona erdi

Törenin bu akşamki ilk ayağında sekiz kategorinin en iyileri ödüllerine kavuştu.

Felis Ödülleri 2016’da ilk gece sona erdi

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen Felis Ödülleri’nin ilk gecesi sona erdi. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde, Oylum Talu’nun sunumuyla gerçekleşen ödül töreni Ajans Çaycılarına verilen özel bir ödülle başladı. Törende PR, Doğrudan Pazarlama, Promo & Aktivasyon, Üretimde Ustalık, Açıkhava, Basın, Film ve Radyo bölümlerinin en iyileri ödüllerine kavuştu.

Büyük ve özel ödüllerin de sahiplerini bulduğu etkinlikte PR Bölümü Büyük Ödülü Peynirler Ambalaja Girmeli projesiyle MPR İletişim Danışmanlığı ve Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin oldu. Yılın PR Ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Yılın Yaratıcı Ajansı ise TBWA\ISTANBUL olurken Üretimde Ustalık Jüri Özel Ödülü BARAN BARAN’a takdim edildi.

Felis’te bir yenilik: KAGİDER Bire:bir Ödülü

Toplumsal cinsiyet eşitliğini teşvik eden çalışmaları bu yıl itibarıyla ödüllendirmeye başlayan Felis Ödüllerinde KAGİDER ve Felis işbirliğiyle hayat bulan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü “KAGİDER Bire:bir”, Collective imzalı Koç Holding 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kelimelerinden Başla projesine verildi.

Felis 2016, sektörün en iyilerini ödüllendirmeye yarın Sağlık İletişimi, Markalı İçerik ve Eğlence, Medya, Pazarlama Etkisi, Dijital ve Mobil kategorileriyle devam edecek.

Felis Ödülleri 2016 Kazananları İlk Gün [PDF: 320 KB]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.